2012 m. gruodžio 29 d., šeštadienis

Kalėdos su Mažuoju princu

Žinai... kai tau labai liūdna,
gera žiūrėti į saulėlydžius...
Šias Kalėdas praleidau su Mažuoju princu. Per LRT kultūros kanalą rodė 1966-ųjų metų lietuvių sukurtą filmą pagal šį kūrinį. Pasirodo, tai pirmoji pasaulyje Mažojo princo ekranizacija! Nieko sau, ar ne? Buvo visai įdomu, ypač kai viskas žodis į žodį atitiko knygą. Be abejo, iš tokios knygos nieko ir neišmesi, nes kitaip viskas netektų prasmės..
Tad pažiūrėjusi filmą užsimaniau dar kartą perskaityti Mažąjį princą.
Iš pradžių tinginiavau, bet vakarop susiradau tą knygą ir perskaičiau :) Nėra tai mėgstamiausia mano knyga, tačiau mintys - auksinės. Kad ir iki skausmo pažįstamos :) Todėl bent taip praturtinau savo nieko vertą dieną ir pasidžiaugiau puikia knyga bei nuostabiomis iliustracijomis, jos man tikrai labai patinka :)

O jūs, mielieji, tikiuosi prasmingai praleidote savo šventes :) Ateinančiais metais linkiu jums sėkmės visame kame, kuo tik užsiimsite! Kad niekad nepritrūktų knygų, o ypač - laiko joms perskaityti! Apturėkite daugybę mažų gražių akimirkų :) Visiems dovanoju penkis šimtus milijonų besijuokiančių skambalėlių!.. 

2 komentarai:

Kakava mėnulyje rašė...

Jau senokai mačiau Žebriūno "Mažąjį princą", bet man filmas niekaip neatitiko knygos nuotaikos. Bet turbūt kaip kas pasirenka matyti. "Mažasis princas" ligi šiol mano mylimiausia knyga ir nemanau, kad kada bus kitaip. :)
Gražių atradimų naujaisiais metais ir Tau. :)

Anonimiškas rašė...

Рlеаse let me κnow if you're looking for a article writer for your blog. You have some really good articles and I think I would be a good asset. If you ever want to take some of the load off, I'd
really like to write sοme content foг your blog in exchangе fοr a link bacκ to mine.

Please blast mе an email if interested.
Cheers!

Also visit my web blοg :: lowes garden center
Also see my web page :: garden center services